Podlahy a parkety

Podlahy a parkety

Podlahové krytiny pro byty, obchody, kanceláře. Dodáme dřevěné podlahy a parkety na zakázku, poskytujeme údržbu a renovaci parket.

Sportovní povrchy

Sportovní povrchy

Vnitřní sportovní povrchy se speciální úpravou, sportovní podlahy pro tělocvičny, sportovní haly, protiskluzová úprava, speciální povrchy .

Nátěry a textilní obložení

Nátěry a textilní obložení

Nátěrové a malířské práce, obložení stěn a stropů. Nátěry stěn v tělocvičnách a různých prostorech, obložení koberci a textiliemi různých barev.

Obkládání stěn a stropů

Obložení stěn a stropůV tělocvičnách a sportovních halách je třeba většinou vytvořit či rekonstruovat obložení stěn, radiátorů, osvětlení atd. Podobně jako u podlah je možné vytvořit obklady stěn na podkladový rošt.  Po konzultacích jsme schopni dodat dřevěné nebo textilní obložení a krytiny z různých typů materiálů v jakýchkoli barvách. 

Častou volbou je cenově výhodné obložení stěn kobercem. Před realizací obložení je v některých případech třeba upravit povrch stěn, tak aby mělo textilní obložení patřičnou výdrž a dlouhou živostnot.

Pro jiné než textilní obklady používáme především dřevěné palubky nebo OSB desky (kvalitní dřevoštěpové desky). Obklady z deskových formátů jsou ekonomický výhodná a visuálně vhodná volba pro sportoviště s dřevěnou (parketovou) podlahou.

Při větším rozsahu prací provádíme tyto činnosti ve spolupráci se specializovanými firmami (zedníci, truhláři).

Kontakty

Naší hlavní lokalitou je kraj Vysočina, působíme ale zejména v havlíčkobrodském, žďárském a chrudimském okrese, ale jsme schopni realizovat zakázky ve středních čechách i po celé ČR. Kontaktujte nás pro bližší informace.

kontakt

Podlahy a nátěry
Zdeněk Culek
Na kopaninách 422
Ždírec n. D.
Mobil: 773 191 624
E-mail: culekzdenek@seznam.cz

Volejte: 773 191 624

Nezávazná poptávka