Podlahy a parkety

Podlahy a parkety

Podlahové krytiny pro byty, obchody, kanceláře. Dodáme dřevěné podlahy a parkety na zakázku, poskytujeme údržbu a renovaci parket.

Sportovní povrchy

Sportovní povrchy

Vnitřní sportovní povrchy se speciální úpravou, sportovní podlahy pro tělocvičny, sportovní haly, protiskluzová úprava, speciální povrchy .

Nátěry a textilní obložení

Nátěry a textilní obložení

Nátěrové a malířské práce, obložení stěn a stropů. Nátěry stěn v tělocvičnách a různých prostorech, obložení koberci a textiliemi různých barev.

O nás - podlahářství a natěračství

Máme více než desetiletou praci v dodávkách sportovních povrchů, podlah do tělocvičen a různých typů sportovišť. Kromě pokládky podlahy, obložení stěn a stropů provádíme také malování a další související práce. 

Hlavní lokalitou dodávaných služeb je Vysočina (havlíčkobrodsko, jihlavsko), ale i pardubický, jihomoravský a středočeský kraj. Kontaktujte nás pro bezplatnou nezávaznou konzultaci.

Tělocvična - parkety, lakování a lajnování

Kontakty

Naší hlavní lokalitou je kraj Vysočina, působíme ale zejména v havlíčkobrodském, žďárském a chrudimském okrese, ale jsme schopni realizovat zakázky ve středních čechách i po celé ČR. Kontaktujte nás pro bližší informace.

kontakt

Podlahy a nátěry
Zdeněk Culek
Na kopaninách 422
Ždírec n. D.
Mobil: 773 191 624
E-mail: culekzdenek@seznam.cz

Volejte: 773 191 624

Nezávazná poptávka