Podlahy a parkety

Podlahy a parkety

Podlahové krytiny pro byty, obchody, kanceláře. Dodáme dřevěné podlahy a parkety na zakázku, poskytujeme údržbu a renovaci parket.

Sportovní povrchy

Sportovní povrchy

Vnitřní sportovní povrchy se speciální úpravou, sportovní podlahy pro tělocvičny, sportovní haly, protiskluzová úprava, speciální povrchy .

Nátěry a textilní obložení

Nátěry a textilní obložení

Nátěrové a malířské práce, obložení stěn a stropů. Nátěry stěn v tělocvičnách a různých prostorech, obložení koberci a textiliemi různých barev.

Rekonstrukce podlah, renovace parket

Renovace parket - broušení, tmelování, lakováníJedním z nejčastějších typů renovace parket je jejich broušení a lakování. Dle typu podlahy a požadavků zákazníka používáme různé typy broušení, tmelování i lakování.

Renovace parket

Broušení parket

Jedním z nejčastějších typů renovace parket je jejich broušení při kterém dochází odstranění všech povrchových nedokonalostí parket. Postupuje tak, že přijedeme na místo a poskytneme bezplatné konzultace ideálního postupu renovace podlahy, po nichž následuje vypracování cenového odhadu. Dle velikosti a typu podlahy používáme několik typů brusek pro bezprašné broušení, krajové brusky atd. Jsme schopni vyfrézovat a následně vybrousit i poškozené parkety, samozřejmostí je položení nových parket. Silně poškozené parkety se brousí vícekrát, přičemž pro poslední broušení se použije jemného brusného papíru.

Provádíme broušení všech typů dřevěných podlah (nejen parket)

Tmelování parket a příprava pro lakování

Po broušení parket přichazí na řadu tmelování. Důležitým faktorem je správný výběr tmelu, který optimálně vyplní spáry mezi parketami a dodá podlaze pevnost. Na přání zákazníka je možné u některých typů podlah provést mezi broušením a tmelováním prolití speciální hmotou, která výrazně prodlouží trvanlivost podlahy.

Lakování parket

Provádíme lakování parket, ale i veškerých typů dřevěných podlah. Pro lakování používáme speciální vysoce odolné protiskluzné dvousložkové laky, které zpěvňují povrch a zvýrazňují kresbu parket. Lakování provádíme minimálně ve třech vrstvách. U sportovních povrchů je vhodné po roce od realizace podlahy provést přeleštění a je-li potřeba znovuvybarvení nebo lajnování. Trojnásobné lakování a kvalitní laky zajistí sportovní podlaze mnohem delší životnost. Vedle lakování podlah a obkladů lakujeme také sportovní nářadí.

V kulturních domech se pro snadnou údržbu provádí také olejvání - nátěry speciálními oleji, které zvýší odolnost podlahy proti silným nečistotám (nedopalky na koncertech atd.)

Podlahy Vysočina - Renovace parket

Kontakty

Naší hlavní lokalitou je kraj Vysočina, působíme ale zejména v havlíčkobrodském, žďárském a chrudimském okrese, ale jsme schopni realizovat zakázky ve středních čechách i po celé ČR. Kontaktujte nás pro bližší informace.

kontakt

Podlahy a nátěry
Zdeněk Culek
Na kopaninách 422
Ždírec n. D.
Mobil: 773 191 624
E-mail: culekzdenek@seznam.cz

Volejte: 773 191 624

Nezávazná poptávka